KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139036
nr 1313 9036
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, karolin vid fästning, 1800-tal. Olja på duk, 20x16 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:26:14
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)